Loading…
Japonia kalon përsëri në epërsi
  • 19/06/2018 | 15:39

Japonia kalon përsëri në epërsi

Ka kaluar prapë në epërsi Japonia me golin e sulmuesit Yuya Osako.

Osako pas një rivënie nga këndi është gjetur më së miri brenda zonës ku ka shënuarin me kok golin e tij të parë në këtë botëror.

Japonia e cila ka rikthyer rezultatin është duke fituar me rezultatin 2 me 1 ndaj Kolombisë, kjo e fundit është duke luajtur me një lojtarë më pak në fushë që nga minuta e dytë e takimit pas ndëshkimit me karton të kuq ndaj Carlos Sanchez.

Në lojë është futur për Kolombinë edhe ylli i kësaj kombëtare James Rodriguez./gazetametro.net
 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë