Loading…

‘Jasha Ferizaji’, vetura me targa 05 futet në shesh

  • 27/10/2022 | 20:42

‘Jasha Ferizaji’, vetura me targa 05 futet në shesh

Një veturë është futur sot në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë, hapësirë e destinuar vetëm për këmbësorë.


Vetura me targa 05, është fotografuar dhe publikuar nga faqja e komunitetit të kryeqytetit “Vrojtuesit e Lagjes”.

“Jasha Ferizaji”, ka shkruar në mënyrë ironike faqja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë