Loading…

Jashari në ora 14:00 para gjykatës

  • 14/03/2017 | 13:10

Jashari në ora 14:00 para gjykatës

Murat Jashari, i cili është i dyshuari kryesor për tentim vrasjen e avokatit Azem Vllasi, do të dalë para gjykatës.


Seanca dëgjimore siç mëson Gazeta Metro do të fillojë në ora 14:00.

Në këtë seancë do të paraqitet edhe i dyshuari tjetër Avni Llumnica, të cilët i është caktuar masa e ndalimit policor prej 48 orësh.

Për dallim nga Jashari, Llumnica nuk e ka pranuar se ka pasur ndonjë rol në ngjarjen e sotme. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë