Loading…

Jasmina e ‘Për’puthen’ në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre?

  • 13/03/2022 | 13:59

Jasmina e ‘Për’puthen’ në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre?

Jasmin Kadriu është ish konkurrentja e programit të dashurisë “Për’puthen”, e cila morri vëmendje për marrëdhënien me ish konkurrentin nga Kosova, Andi Artanin, gjatë edicionit të dytë.


Edhe pse është tërhequr dhe për disa muaj nuk ka qenë e përfolur, së fundi ajo është parë në krahët e këngëtarit shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është parë në krahët e këngëtarit të njohur shqiptar, Ardian Bujupi.

Bujupi ka publikuar një video ku shihet së bashku me Jasminën, teksa janë shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Kështu kanë bërë që ndjekësit të mendojnë se mos ka lindur diçka mes tyre.

“U tranova”, ka shkruar këngëtari ku edhe e ka etiketuar ish konkurrenten.

Nuk dihet nëse dyshja janë duke bashkëpunuar për ndonjë projekt së bashku apo mes tyre vërtetë po ndodhë diçka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë