Jasmina e ‘Për’puthen’ në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre?

Jasmin Kadriu është ish konkurrentja e programit të dashurisë “Për’puthen”, e cila morri vëmendje për marrëdhënien me ish konkurrentin nga Kosova, Andi Artanin, gjatë edicionit të dytë. Edhe pse është tërhequr dhe për disa muaj nuk ka qenë e përfolur, së fundi ajo është parë në krahët e këngëtarit shqiptar, shkruan lajmi.net. Ajo është parë … Vazhdoni me leximin e Jasmina e ‘Për’puthen’ në krahët e Ardian Bujupit, çfarë po ndodhë mes tyre?