Loading…

Java e ardhshme me shi

  • 25/03/2017 | 08:58

Java e ardhshme me shi

Gjatë ditëve në vijim pritet të ketë mot të ndryshueshëm dhe më reshje shiu.


Nga dita e diel, masa të ftohta ajrore priten ta përshkruajnë vendin tonë, ku pasdite dhe në mbrëmje priten reshje shiu, që mund të shoqërohen edhe me bubullimë, e në vise malore priten edhe reshje borë.

Nga dita e hënë do të kemi rënie të theksuar të temperaturave, me minimale që do të zbresin në 0C deri në 2C, e ato maksimale në 8C, që gradualisht do të rriten në 17C, të mërkurën./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë