Loading…

‘Je bo si papagall’: Deputetët e VV’së lëshojnë mbledhjen e Komisionit të Financave

  • 01/11/2022 | 12:05

‘Je bo si papagall’: Deputetët e VV’së lëshojnë mbledhjen e Komisionit të Financave

Deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje, pjesë e Komisionit për Mbikëqyrjen e Financave Publike e kanë lëshuar mbledhjen.


Kjo pasi deputeti i PDK-së, Rashit Qalaj i tha, deputetes së VV-së, Mirlinda Tishukaj, “je bo si papagall”.

Qalaj ka thënë se nuk do të kërkojë falje, meqë deputetja Sadiku nuk po u jep hapësirë deputetëve të tjerë që të marrin fjalën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë