Loading…

‘Je dhurata ime më e bukur’: Bashkëshorti emocionon Oltën, ja mesazhi që ka për Luzin

  • 15/03/2023 | 20:45

‘Je dhurata ime më e bukur’: Bashkëshorti emocionon Oltën, ja mesazhi që ka për Luzin

Olta Gixhari është surprizuar sot nga bashkëshorti në rubrikën Big Love në Big Brother.


Në një mesazh të ndjerë për aktoren, Dori i tregonte sesa vlerë ka ajo për të.

“Je dhurata ime më e bukur! Të kam jetën time dhe vdes për ty! Dhe boll me ftesa për Valencia se s’kemi hotel”.

Nuk mungoi edhe një porosi për kundërshtarin e saj në lojë.

“Dhe thuaji Luizit të nisi gocën se nuk dilni nga aty pa ardh dita të futet dhe Amari! Të puth shumë. Dori”, ishte mesazhi i bashkëshortit të Olta Gixharit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë