Loading…

‘Je shumë materialiste’, Adelina Tahiri i kthehet ashpër fansit të saj

  • 01/12/2021 | 19:40

‘Je shumë materialiste’, Adelina Tahiri i kthehet ashpër fansit të saj

Adelina Tahiri prej vitesh ka një marrëdhënie të konsoliduar me Serjozha Markov, me të cilin ma edhe një djalë, Jonin.


Së fundmi, këngëtarja ka treguar detaje të reja nga jeta e saj private, në një ‘mini-intervistë’ virtuale me ndjekësit.

Mirëpo, krahas kurioziteteve, nuk kanë munguar as komentet negative, e pyetje që e kalojnë masën.

“A nuk të duket që je shumë materialiste dhe ekspozohesh shumë??”, e ka pyetur një ndjekës këngëtaren, mirëpo ajo nuk ia ka kursyer një përgjigje.

Mesa duket, ajo e ka vendosur të mos i marrë seriozisht këto komente, duke iu përgjigjur me humor!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë