Loading…

Jennifer Lopez bën hapin e radhës: Zhvendoset në Los Angeles pranë Ben Affleck

  • 10/06/2021 | 23:20

Jennifer Lopez bën hapin e radhës: Zhvendoset në Los Angeles pranë Ben Affleck

Jennifer Lopez është transferuar në Los Angeles për një “fillim të ri” me Ben Affleck. Një burim i afërt me këngëtaren konfirmoi se Jennifer Lopez “po përgatitet të largohet nga shtëpia e saj luksoze në Miami ku ajo jetonte me qera, me ish-partnerin e saj Alex Rodriguez.


“Ajo do të jetë mes Los Angeles dhe Hamptons këtë verë, por po kërkon një shtëpi në Los Angeles, qyteti që do të jetë baza e saj e re”,- bën me dije burimi.

Për ta konfirmuar se kjo nuk është një lëvizje e përkohshme, është edhe fakti që Jennifer Lopez do të marrë me vete edhe binjakët e saj Emme dhe Maximilian, që ka me ish-bashkëshortin e saj Marc Anthony. Padyshim, kjo lëvizje e Jennifer nga Miami dhe Los Angeles, do të thotë që këngëtarja do të mund të kalojë më shumë kohë me Ben Affleck.

Sipas thashethemeve, çifti Bennifer dukeshin shumë i lumtur muajt e fundit kur ata ishin fotografuar  nga paparacët.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë