Loading…

Jennifer Lopez çmend fansin: E merr në skenë dhe i dhuron kërcim të zjarrtë

  • 09/06/2019 | 23:30

Jennifer Lopez çmend fansin: E merr në skenë dhe i dhuron kërcim të zjarrtë

Jennifer Lopez është një nga yjet e showbizit botëror dhe nga femrat më të pëlqyera, transmeton Gazeta Metro.


Edhe pse vitet kalojnë, për të janë thjesht numra.

49-vjeçarja e cila për pak mbush 50, ka mahnitur në koncertin e saj të fundit në Los Angelos të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ajo para një audience prej mijërave njerëzve, ka zgjedhur një fans me fat, të cili i dhuroi një kërcim “hot” në skenën ku performonte.

Ajo zgjodhi njërin nga fansat përmes shortit, gjatë kohës që po performonte.

Publiku “shpërthente” në çdo lëvizje provokuese të saj gjatë kërcimit.

Videon e keni më poshtë./gazetametro.net

Këngëtarja e njohur “tërbon” fansin, e merr në skenë dhe i dhuron kërcim “hot” on Vidnews.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë