Loading…

Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens magjepsin me elegancë në një ngjarje në Dubai

  • 11/02/2024 | 13:52

Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens magjepsin me elegancë në një ngjarje në Dubai

Jennifer Lopez dhe Vanessa Hudgens udhëheqin magjepsjen, teksa dolën në hapjen madhështore One&Only One Za’abeel të shtunën në Dubai.


Ylli amerikan, 54 vjeçe, dukej sensacionale me një fustan elegant të zi saten nga Giambattista Valli, teksa mbërriti në restorantin Aelia në resortin urban One Za’abeel.

Veshja pa mëngë e këngëtares Jennifer paraqiste një dekolte me prerje të ulët me detaje të zhveshur përpara, shkruan DailyMail.

Pjesa përfundonte pak mbi kyçin e këmbës dhe kishte një të çarë përpara, ndërsa ajo kishte veshur një palë taka të zeza për t’u përshtatur.

Ajo veshi një palë doreza të bardha saten për të kompletuar pamjen e saj dhe zgjodhi disa vathë verbues.

Vanessa dukej sensacionale me një fustan të kuq me jakë të hapur, i cili kishte krahë të gjerë.

Fustani kishte një dekolte të zhytur dhe ajo e kompletoi dukjen e saj duke veshur një palë taka ngjyrë kafe. /Telegrafi/

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë