Loading…

Jennifer Lopez e tepron, pozon e shtrirë mbi piano

  • 15/04/2019 | 09:35

Jennifer Lopez e tepron, pozon e shtrirë mbi piano

JLo ka sjellë imazhe të reja nga prapaskenat e klipit të ri.

Jennifer Lopez këto ditë po shijon suksesin e projektit të ri “Medicine”, të cilin e solli në bashkëpunim me French Montanën.

Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një imazh, nga prapaskenat e xhirimit të klipit të ri.

Ajo shfaqet e veshur me një ‘bodysuit’, në të cilin vuri në pah format perfekte trupore.

JLo ishte shtrirë mbi piano për këtë pozë joshëse, ndërsa mbishkrimi që i la fotos është “Dëgjova që dimri po vjen”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë