Loading…

Jennifer Lopez ngacmon imagjinatën e ndjekësve me poza në bikinit e verdha

  • 30/07/2021 | 22:46

Jennifer Lopez ngacmon imagjinatën e ndjekësve me poza në bikinit e verdha

JLo duket mahnitëse.


Këngëtarja dhe aktorja e famshme ka shfaq linjat e bollshme trupore në imazhet e fundit duke marrë vëmendjen e ndjekësve në instagram, shkruan lajmi.net.

Jennifer Lopez sot ka sjellë disa foto të reja në bikini të verdha duke ngacmuar hapur imagjinatën e fansave të saj

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


JLo fotot i realizoi gjatë qëndrimit në jahtin luksoz ku më herë u pa me partnerin e saj Ben Affleck.

Ndryshe, “Cambia el Paso” është kënga e fundit e Jeniffer në bashkëpunim me Rauw Alejandro.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë