Loading…

Jennifer Lopez poston fotografi nga banjo dhe rrjeti u çmend i tëri

  • 29/06/2020 | 19:55

Jennifer Lopez poston fotografi nga banjo dhe rrjeti u çmend i tëri

Jennifer Lopez, edhe pse 50 vjeç, është një nga gratë më të bukura dhe më seksi në botë dhe krejt kjo për shkak të ushtrimeve të shumta që bën ajo, transmeton Gazeta Metro.


JLo deri më tani ka 124 milion fansa në Instagram, i nderoi ndjekësit e saj me një fotografi të re në të cilën viheshin në dukje të pasmet e saja bombastike dhe beli i saj i hollë.

Ajo kohëve të fundit është duke paraqitur më shumë në veshje sportive dhe zakonisht kohën e lirë është duke e kaluar në palestër./gazetametro.net

 

View this post on Instagram

 

Back at it and ready for the weekend. ☀️ @NiyamaSol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë