Loading…
Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format super seksi |FOTO
  • 09/08/2018 | 19:06

Jennifer Lopez stërvitje në jahtin luksoz, tregon format super seksi |FOTO

Këngëtarja me famë botërore Jennifer Lopez ka treguar format perfekte ndërsa bënte stërvitje në jahtin luksoz me të dashurin Alex Rodriguez.


Siç dihet, Jlo punon shumë për të ruajtur trupin e saj mahnitës. Edhe pse me pushime këngëtarja dhe aktorja e njohur nuk harron të bëjë ushtrime fizike.

E në fakt kjo vërteton se pse është gjithmonë në super formë, edhe pse pak ditë më parë bëri plot 49 vjeçe.

Ndërkohë çifti i famshëm aktualisht ndodhet me pushime në Itali.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë