Loading…

Jep dorëheqje deputeti i VV’së

  • 07/12/2021 | 12:46

Jep dorëheqje deputeti i VV’së

Deputeti i VV’së, Alban Hyseni ka dhënë dorëheqje nga kjo pozitë, për të marrë udhëheqjen e komunës së Gjilanit, shkruan Gazeta Metro.


Hyseni, do udhëheq komunën e Gjilanit, duke e pasuar kandidatin e LDK’së Lutfi Haziri.

Ai doli i pari në raundin e dytë zgjedhor të 17 nëntorit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë