Loading…
Jep dorëheqje kryeministri i Gjeorgjisë
  • 13/06/2018 | 17:58

Jep dorëheqje kryeministri i Gjeorgjisë

Kryeministri i Gjeorgjisë, Giorgi Kvirikashvili, ka dhënë dorëheqje.


Kvirikashvili ka dhënë dorëheqje të mërkurën, pas disa mosmarrëveshjeve me liderin e partisë qeverisëse.

“Kishim disa mosmarrëveshje me liderin e partisë në pushtet”, ka thënë Kvirikashvili në një deklaratë televizive.

“Mendoj që vjen një moment kur liderit të partisë duhet t’i jepet një shans për ta pasur një kabinet të ri”. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë