Loading…

Jep dorëheqje Lirak Çelaj

  • 20/03/2017 | 16:03

Jep dorëheqje Lirak Çelaj

Lirak Çelaj nuk do të jetë më zëvendësministër i Drejtësisë. Këtë e ka konfirmuar për Gazetën Metro vetë Çelaj.


Arsye për këtë, sipas Çelajt, është angazhimi në PDK rreth zgjedhjeve lokale që do të mbahen këtë vjeshtë.

‘Ia kam dorëzuar dorëheqjen time kryetarit Veseli, për t’u angazhuar në PDK rreth zgjedhjeve’, ka thënë Çelaj për gazetametro.net.

Ndërkohë, Çelaj duket se Ministrinë po e lë i kënaqur, pasi ai ka falënderuar gjithë stafin e kësaj ministrie, e me theks të veçantë ish-ministrin Hajredin Kuçin dhe ministren e tanishme, Dhurata Hoxha.

Ndryshe, Lirak Çelaj, është kryetar i Degës së PDK’së në Komunën e Prishtinës./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë