Loading…

Jepet alarmi: Të braktiset urgjent ky destinacion pushimi

  • 30/03/2017 | 23:44

Jepet alarmi: Të braktiset urgjent ky destinacion pushimi

Sharm el-Sheikh është një ndër destinacionet më të preferuara të shqiptarëve dhe jo vetëm, për të pushuar në çdo stinë, por Izraeli ka lajmëruar që të gjithë qytetarët e turistët të largohen menjëherë nga vendet e pushimit në Egjipt sepse do të kenë një sulm nga ISIS.

Mendohet se janë shumë izraelitë në rajon, ndërsa shumë të tjerë do të largohen në muajin e ardhshëm.

Deti i Kuq përfshin shumë destinacione të preferuara nga turistët si Sharm el-Sheikh, Hurghada, Marsa Alam dhe Luxor, të cilat duhet të braktisen menjëherë. Për këtë arsye, edhe një zyrtar i lartë ka thënë për prestigjozen amerikane ‘The Telegraph’ se beson që ky lajmërim është shumë serioz.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë