Loading…

Jeson Derulo në telashe, arrestohet nga policia

  • 05/01/2022 | 13:49

Jeson Derulo në telashe, arrestohet nga policia

Këngëtari i “Savage Love”, Jason Derulo e la anën e tij të egër të dilte në hollin e një kazinoje në Vegas, kur ai dyshohet se sulmoi dy burra, njëri prej të cilëve i bërtiti dhe e quajti atë “Usher”, sipas një video të ngjarjes.


Videoja tregon këngëtarin 32-vjeçar duke u përplasur me dy burra ndërsa zbriste nga një shkallë lëvizëse.

Ishte e paqartë nëse burri me të vërtetë mendonte se Derulo ishte Usher ose po bënte një gabim në lidhje me ngjashmërinë e dy yjeve të muzikës – por fyerja dukej se e nxeu Derulon.

Ai hipi mbi një litar sigurie dhe dyshohet se e goditi me grusht burrin, duke detyruar truprojat dhe disa persona të tjerë në zonë të përpiqeshin të ndërhynin.


Burri që regjistroi videon e TMZ bërtiti, “WTF! Mos e prek djalin tim!” ndërsa ai u tërhoq.

Më pas këngëtari u prangos, por është e paqartë nëse Departamenti i Policisë Metropolitane të Las Vegas ka ngritur ndonjë akuzë kundër tij.

Burrat që u sulmuan pësuan plagë në fytyrë, por nuk kërkuan shtrim në spital dhe as nuk ngritën akuza.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë