Loading…
Jeta luksoze e Era Istrefit, kaq euro i kushton vetëm xhaketa |FOTO
  • 18/09/2018 | 23:41

Jeta luksoze e Era Istrefit, kaq euro i kushton vetëm xhaketa |FOTO

Me sukseset e shumëta që Era Istrefi ka arritur, lirisht mund të thuhet që ky vit ka qenë i saj.


Pas përformancës së jashtëzakonshme që dha në Kampionatin Botëror, bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam, ajo publikoi dy hite të njëpasnjëshme

E së fundi ka publikuar një foto në rrjetin social Instagram, në të cilën pos që duket e mrekullueshme, vërehet edhe një detaj tjetër, shkruan gazetametro.net.

Sipas faqës ‘What they wearin’, xhaketa Gucci që Era e ka të veshur në foto kushton plot 3980 euro.

Kuptohet me sukseset e arritura, Era tani bën një jetë luksoze dhe i përballon edhe këto shuma të brendeve më të njohura botërore./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë