Loading…

Jeta përmes fotografive (Foto)

  • 05/12/2016 | 09:37

Jeta përmes fotografive (Foto)

Ndonjëherë një fotografi sjellë një emocion të veçantë, duke ngjallur brenda nesh një stuhi rrebeshi ndjenjash, të mira e të këqija. Fotografi që në vete kanë qiltërisinë e fëmijëve, artin e vërtetë që buron nga natyra, pamjen e jashtazakonshme që jep një cunam e deri e bukura mes të vjetrës dhe të resë.

Gazetametro.net ua sjellë këto fotografi përmes këtij albumi të zgjedhur, ku secila ka brenda artin në mënyrë të veçantë: 

 

6727710-gm4kuvuopz0-900-136621f5ce-1474299047

Fusha livando Provence, Francë
6728510-12-900-1206bb86ef-1474299047

Një cunami në Sydney, Australi
6728110-1-900-ba7b17a535-1474299047

E vjetra dhe e reja
6728160-2-900-3acb581a90-1474299047

Nënat janë të njejta në tërë botën
6728210-186910-r3l8t8d-850-ciwmknzxaaayhzf-900-0483060748-1474299047

Rini e përjetshme
6727760-887360-r3l8t8d-700-dusha-900-b2442f5d4d-1474299047

Ariu polar
6728460-1212910-r3l8t8d-850-fa13c59b75fbb7bdbdfa2be84af85dd0-900-ab68d9992f-1474299047

E bukura në tipare dalluese

6727960-6-900-3b8056ba6d-1474299047

Arti në qiell
6727910-7-900-e5e4280882-1474299047

Dy jetë
6728610-11885243_10152901638711150_2491697333713908937_n-900-48ced77c21-1474299047

Një flotë anijesh në Amsterdam
6728360-1440009373-0369bd88df251241e176e4ab21b1b616-900-1dbe1012f5-1474299047

Art druri

6728310-1441273752_86647-800-c694439ca9-1474299047

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë