Loading…

Jeta super-luksoze: Kjo është shuma që shpenzon Blerim Destani për veshjen e tij

  • 16/11/2020 | 10:50

Jeta super-luksoze: Kjo është shuma që shpenzon Blerim Destani për veshjen e tij

Blerim Destani i kushton shumë rëndësi paraqitjes së tij.


Blerim Destani njihet për rolet e tij në filma ndërkombëtarë, por krahas kësaj emri i aktorit njihet për jetën luksoze që bën.

Aktori i njohur me prejardhje shqiptare, njihet edhe luksin që bën i veshur gjithmonë nga markat më të shtrenjta.

Së fundi, në faqen “What they wearin” në Instagram, u publikua një fotografi, ku Blerimit i shihet një orë në dorë e cila sipas tyre kushton 155.000€.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by WhatTheyWearin (@what.they.wearin)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë