Loading…

Jetë luksi: Vetëm këpucët e Nora Istrefi kushtojnë sa një ‘Golf 3’

  • 06/10/2021 | 18:34

Jetë luksi: Vetëm këpucët e Nora Istrefi kushtojnë sa një ‘Golf 3’

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi është ajo e cila gjithmonë është etiketuar për stilin e saj me shumë klasë dhe super të shtrenjtë, shkruan Gazeta Metro.


Së fundmi, këngëtarja është shfaqur me një palë këpuca të markës Versace, nga koleksioni i fundit dhe çmimi i tyre nuk është aspak modest. Çmimi i tyre kap të njëjtën vlerë sa të një veture “Golf 3” dhe kushton hiq më pak se 1234 euro, pa përfshirë transportin.

Kjo nuk është hera parë që këngëtarja e njohur është në hap me trendet e fundit dhe çdo pjesë e këtyre koleksioneve shumë shpejtë është në duar e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Ndryshe, së fundmi Nora u komentua shumë pasi vendosën që së bashku me Robertin dhe vajzën e tyre, Rennee’në të i kalojnë pushimet verore./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë