Loading…

Jim Belushi në Shqipëri, fotografohet me një nënë që shet perime

  • 20/10/2022 | 09:33

Jim Belushi në Shqipëri, fotografohet me një nënë që shet perime

Aktori i njohur me origjinë shqiptare, Jim Belushi ka ardhur në Shqipëri, ku e ka bërë vetë të ditur përmes disa fotove që ka publikuar në rrjetet sociale.


Ai ka publikuar foto në rrugët e Tiranës, ku në një prej tyre shihet pranë një gruaje, nënë, që po shiste fruta dhe perime.

Në një foto tjetër ai shihet duke pozuar vetëm, ku mbrapa tij në mur shkruhej Fu*k shteti. “Në rrugë”, shkruan aktori në mbishkrimin e fotove.

Në një foto tjetër ai shihet me mikun e tij në sheshin Skënderbej dhe shkruan: Chris dhe unë e duam këtë vend!/tvklan

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë