Loading…

JK Rowling së shpejti me dy libra të ri

  • 24/12/2016 | 10:54

JK Rowling së shpejti me dy libra të ri

Autorja e famshme e Harry Potter po punon edhe në dy libra të ri, transmeton Gazeta Metro.


Ajo përmes rrjetit social Twitter, e ka bërë të ditur këtë gjë, dhe se njëri nga librat do të paraqitet në emrin e saj dhe tjetri më atë të dedektivit Robert Galbarth.
“Unë jam duke punuar në të”, i është përgjigjur pyetjes së fansave, duke mos dhënë detaje të tjera.

15683236_10154190974646453_1031978878_n

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë