Loading…

JLo e mahnitshme në fotografitë e fundit

  • 29/10/2021 | 17:04

JLo e mahnitshme në fotografitë e fundit

Jennifer Lopez, ka treguar këmbët e saj të tonifikuara derisa ka treguar një koleksion të ri të këpucëve.


Jennifer Lopez vazhdon të jetë në një formë të mahnitshme derisa ka treguar të pasmet e saj, duke vazhduar të jetë njëra prej femrave më të kërkuara në showbiznes për më shumë se tri dekada.

Këngëtarja 52 vjeçare e hitit “Dinero” është parë duke u bërë edhe më e bukur pavarësisht moshës derisa ka promovuar linjën DWS.

“Energjia e vërtetë në këpucë të vërteta”, ka shkruar e dashura e re e Ben Affleck.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë