Loading…

Jlo niset pë palestër: Veshja sportive ia nxorri në pah të pasmet bombastike

  • 25/01/2021 | 20:31

Jlo niset pë palestër: Veshja sportive ia nxorri në pah të pasmet bombastike

Jennifer Lopez ia ka bërë të gjithë që të kthejnë pas kokën, gjersa po dilte nga palestra.


51-vjeçarja është fotografuar duka dalë nga palestra, teksa shihej me veshje sportive. Padyshim që asaj iu vunë re të pasmet e formësuara, përfshirë edhe këmbët e tonifikuara.

Flokët i kishte të lidhura lart, ndërsa fytyrën e kishte  të mbuluar me maskë dhe syze.

Për t’u dukur akoma edhe më elegante, Jlo vendosi që të marrë edhe një çantë të firmës së famshme “Birkin”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë