Loading…

Jo thjesht photoshop, por edhe shumë fantazi (FOTO)

  • 18/11/2016 | 18:16

Jo thjesht photoshop, por edhe shumë fantazi (FOTO)

Average Rob nuk është thjesht një mjeshtër i photoshop, por më tepër një njeri i imagjinatës.

Me rreth 66 mijë ndjekës në Instagram, belgu ka postuar foto me çdo personazh të njohur në jetën reale, por edhe nëpër filma.

E normalisht kësaj ia ka arritur përmes photoshopit, por ajo që e diferencon Average Rob nga shumë të tjerë është imagjinata e tij për ta vendosur veten në mënyrë perfekte, e shpesh qesharake, në shumë foto të njohura për publikun.

1479431242_161479483914 1479431158_61479483940 1479431198_101479483929 1479431204_111479483927 1479431210_121479483925 1479431215_131479483923 1479431221_1111111479483920 1479431236_151479483916

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë