Loading…

Joe Biden njejtë si Trump: Ia bëri “unfollow” fanses së tij, modeles Chrissy Teigen

  • 23/02/2021 | 21:52

Joe Biden njejtë si Trump: Ia bëri “unfollow” fanses së tij, modeles Chrissy Teigen

Llogaria zyrtare e presidentit Joe Biden në Twitter zyrtarisht ia bëri unfollow asaj të Chrissy Teigen, dhe kjo për shkak se vet Chrissy e kërkoi.


Për ata që nuk e dinë, Chrissy ishte bllokuar nga ish presidenti Donald Trump. Pas inaugurimit, presidenti Biden e zhbllokoi modelen dhe më pas ia bëri follow nga fillimi.

Chrissy më pas postoi në Twitter duke thënë se do të donte që të mos ndiqej nga ai, pasi dëshiron të jetë e lirë të postojë çfarë të dojë dhe të mos e ketë një president që rri duke e shikuar.

“Në mënyrë që unë të lulëzoj si unë, duhet të kërkoj që të lutem zotëri të me bësh unfollow. Unë të dua. Nuk je ti, jam unë”, ka shkruar ajo.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë