Loading…

Johena Sopi paska vendosur të kthehet fuqishëm, publikoi ‘Jena Dashtë’

  • 14/02/2020 | 23:31

Johena Sopi paska vendosur të kthehet fuqishëm, publikoi ‘Jena Dashtë’

Këngëtarja e njohur, Jehona Sopi, ka publikuar këngën e saj më të re e cila quhet “Jena Dashtë”.


Muzika dhe Orkestrimi i këngës është realizuar nga Darko Dimitrov, ndërsa teksti nga Aida Baraku.

Sopi është rikthyer sërish në skenën muzikore pas një kohe të gjatë me këngën e saj “Anej”.

Këtu më poshtë keni linkun e këngës:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë