Loading…

John Cena martohet me të dashurën 13 vite më të re

  • 16/10/2020 | 22:40

John Cena martohet me të dashurën 13 vite më të re

Aktori amerikan John Cena, i cili tashmë ka 43 vjet, u martua me të dashurën e tij 13 vjet më të re, Shay Shariatzadeh, transmeton Gazeta Metro.


Ata u martuan të premten në Florida, sipas dokumentit të dasmës të botuar nga disa media amerikane. Çifti ka qenë në një lidhje që nga fillimi i vitit 2019.

“Nuk mund të ndaloja së shikuari atë që në momentin e parë që e takova”, tha John Cena në një intervistë.

Ata u panë së pari së bashku në premierën e “Doolittle”.

Ylli i filmit aksion kohët e fundit njoftoi se dy nga filmat e tij do të dalin në kinema së shpejti, por për shkak të pandemisë, premiera e të dy filmave është shtyrë për vitin 2021./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë