Loading…

Jonida Maliqi si rrallë herë: Povokon me foto në bikine

  • 14/06/2019 | 16:23

Jonida Maliqi si rrallë herë: Povokon me foto në bikine

Jonida Maliqi ka befasuar me format e saj trupore.


Përfaqësuesja e shqipërisë në Eurovision, Jonida Maliqi ka publikuar një fotografi nga më të rrallat, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka sjellë disa imazhe nga pushimet e vitit të kaluar, ku shfaqet shumë atraktive në bikine të bardha.

Edhe pse zotëron një trup të mirë 36 vjeçarja nuk është nga ato artiste që vazhdimisht ekspozojnë linjat e tyre në rrjete sociale.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë