Loading…

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

  • 10/06/2023 | 11:05

Jori Delli shfaqet tërheqëse në imazhet me bikini

Ish-banorja e BBVA 2 dhe modelja e njohur, Jori Delli është kthyer në një prej personazheve më të komentuar të showbizzit.


Bukuroshja zeshkane merr vëmendje me secilën paraqitje që bën në rrjetet sociale teksa nuk heziton të vë në pah fizikun joshës.

Edhe së fundmi, modelja ka sjellur në llogarinë e saj në Instagram imazhe ku shihet e veshur vetëm në bikini.

Jori dukej e mahnitshme ndërsa format e saj fizike tërhoqën vëmendjen e fansave të saj, të cilët reaguan në hapësirën e komente.

Modelja realizoi fotot teksa po qëndron në Turqi bashkë me një pjesë tjetër të ish-banorëve të BBVA, ku po xhirojnë një emision që pritet të shfaqet së shpejti.

Kujtojmë që përveç kësaj, Jori ka zbuluar se ajo është bërë pjesë e një videoklipi të reperit të njohur, Noizy.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë