Loading…

Ju kujtohet vajza e Zhades, ja si duket sot ajo

  • 12/08/2022 | 23:17

Ju kujtohet vajza e Zhades, ja si duket sot ajo

Seriali, Kloni, padyshim ka qenë dhe do të mbetet njëra nga më të shikuarat ndër vite.


Ani pse për herë të parë është transmetuar në Brazil, jehonë të madhe pati edhe në vendin tonë.

Tema e klonimit që u trajtua dhe diferenca e madhe mes kulturave dhe zakoneve e bëri atë shumë të veçantë për audiencën e gjerë.

E njëra nga personazhet me të dashura padyshim ishte vajza e Zhades, Kadija, ajo me kalimin e viteve ka ndryshuar dhe sot duket komplet ndryshe, ajo sot është një super femër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë