Loading…

‘Ju lus si një fëmijë që ka nevojë për nënën’: Anita Ferati apel për ndihmë për gjetjen e nënës

  • 11/11/2019 | 23:36

‘Ju lus si një fëmijë që ka nevojë për nënën’: Anita Ferati apel për ndihmë për gjetjen e nënës

Anita Ferati ka kërkuar ndihmë për ta gjetur nënën e saj e cila është zhdukur ditë më parë.


Ajo në një shënim në Facebook ka kërkuar nga qytetarë që nëse e gjejnë, të rrinë afër saj pa frikë.

Apeli i saj i plotë:

Ju lutem te gjitheve qe te beni perseri share NENA ime ende nuk eshte gjetur, ju lus me gjithe shpirt nese e shihni lajmroni nr tim 044 22 66 78 .

Mos u largoni prej saj rrini afer pa frike. Ju lus si nje femije qe ka nevoje per nanen e tij.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë