Loading…

Juristja seksi shqiptare zhvishet nudo për festën e të dashuruarëve

  • 14/02/2020 | 20:02

Juristja seksi shqiptare zhvishet nudo për festën e të dashuruarëve

Redona Koçi është një juristja e cila është shumë seksi shqiptare dhe është mjaft e komentuar në mediat rozë, transmeton Gazeta Metro.


Pikërisht kjo ka befasur të gjithë për ditën e të dashuruarëve duke postuar një fotografi në të cilën shfaqet gjysmë nudo.

Redona nuk ka hezituar të i trgoj linjat e saja supër tërheqëse dhe sigurisht që kjo ngjalli shumë komente pozitive.

 

View this post on Instagram

 

Goddess of love ❤ Happy Valentines Day all ?

A post shared by Ree ♒ ✨ Snap ? Redona (@redona_koci) on

“Goddess of love ❤ Happy Valentines Day all”, ka shkruar ajo./gazetametro.net 

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë