Loading…
Justin Bieber i jep fund beqarisë
  • 08/07/2018 | 20:15

Justin Bieber i jep fund beqarisë

Justin Bieber është fejuarme të dashurën e tij Hailey Baldwin.


Sipas shumë raportimeve, thuhet se Justin i propozoi martesë modeles gjatë fundjavës.

TMZ raporton se të shtunën mbrëma, dy gra pretendojnë ta kenë parë çiftin në një restorant brenda një vendpushimi në Bahamas. Ata po vallëzonin salsa dhe në atë moment, Justin iu tha të gjithëve brenda restorantit t’i largonin telefonat pasi po ndodhte një moment i veçantë.

Justin dhe Hailey kanë qenë të pandashëm për javë të tëra, pasi u lidhën në fillim të qershorit.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë