Loading…

Justin Bieber ndihet i lumtur për gruan e tij

  • 31/07/2020 | 18:01

Justin Bieber ndihet i lumtur për gruan e tij

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin janë padyshim një nga çiftet më të dashura të showbizit. Ata nuk hezitojnë të shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin edhe në rrjetet sociale.


Justin dhe modelja e njohur vazhdimisht ndajnë me fansat foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tyre.

Së fundmi ka qenë Justin, ai i cili ka tërhequr vëmendjen me dedikimin që ka bërë për bashkëshorten e tij.

Këngëtari ka publikuar në rrjetin e tij social Instagram një video ku shfaqet Hailey dhe bashkëngjitur shkruan: Kjo është pamja ime gjatë mbrëmjes! Si ka mundësi! Jam kaq i bekuar.

 

View this post on Instagram

 

This is my view during date night. Wtf. I’m so blessed

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë