Loading…
Justin Bieber shumë i shqetësuar pasi Selena Gomez u shtrua në psikiatri |FOTO
  • 11/10/2018 | 15:54

Justin Bieber shumë i shqetësuar pasi Selena Gomez u shtrua në psikiatri |FOTO

Këngëtari i njohur, Justin Bieber, sot është fotografuar duke shkuar në kishë ku është parë shumë i shqetësuar, kjo pasi ish e dashura e tij Selena Gomez u shtrua në spital për probleme me shëndetin mendor.


Ylli 24 vjeçar i muzikës pop u pa shumë i shqetësuar, në po të njejtën ditë, transmeton gazetametro.net.

Kjo mund të vërehet edhe nga veshja e tij, e cila ishte shumë e shpërqendruar.

Ndryshe, Justin ka kohë që është fejuar me modelen Hailey Baldëin dhe shumë shpejt pritet që ata të martohen./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 13:05
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë