Loading…

Juve-Napoli: Chiesa e lë në ‘gjumë’ Hysajn, Ronaldo shënon pas asistit perfekt

  • 07/04/2021 | 19:05

Juve-Napoli: Chiesa e lë në ‘gjumë’ Hysajn, Ronaldo shënon pas asistit perfekt

Cristiano Ronaldo ka shënuar për Juventusin në ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Napolit, shkruan Gazeta Metro.


Ylli portugez shënoi një gol lehtësisht, pasi tërë punën e kreu Chiesa me një depërtim fantastik.

Chiesa dribloi mbrojtjen e Napolit, në mesin e tyre edhe Hysaj duke e lënë në “gjumë”.

Ronaldo duke shfrytëzuar hapësirën brenda mbrojtjes shënoi për 1 me 0.

Kjo ndeshje që po zhvillohet sot është ndeshje që ishte shtyrë dy herë. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë