Loading…

Juventus arrin marrëveshje me yllin e Lazios

  • 21/05/2019 | 21:16

Juventus arrin marrëveshje me yllin e Lazios

Skuadra e Juventusit raportohet se ka arritur marrëveshje me mesfushorin e Lazios, Sergej Milinkovic Savic, transmeton Gazeta Metro.


Sipas raportimeve të fundit nga Sky Sports, Sergej nga sezoni i ardhshëm mund ta vesh fanellën e “Zonjës së Vjetër”.

Sky Sports gjithashtu ka raportuar se kampioni italian tashmë veq se ka arritur marrëveshje në parim me mesfushorin 24 vjeçar.

Juventusit tani i duhet të arrijë marrëveshje edhe me klubin e futbollistit në fjalë. Vlera e Sergej në tregun e transferime besohet të jetë rreth 75 milionë euro./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë