Loading…
Juventus – Manchester United: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes së mbrëmjes në Ligën e Kampionëve
  • 07/11/2018 | 20:00

Juventus – Manchester United: Publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes së mbrëmjes në Ligën e Kampionëve

Juventusi e pret Manchester Unitedin në ‘Allianz Stadium’


Ndeshja më interesante e mbrëmjes së sontme në Ligën e Kampionëve është ajo ndërmjet Juventusit dhe Manchester Unitedit, transmeton GazetaMetro.

Ndeshja fillon në ora 21:00 dhe tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Juventus: Szczesny; De Sciglio, Chiellini, Bonucci, Alex Sandro; Khedira, Pjanic, Bentancur; Dybala, Cristiano Ronaldo, Cuadrado.

Man United: De Gea; Young, Smalling, Lindelöf, Shaë; Matic, Pogba, Herrera; Lingard, Alexis, Martial.

Ndryshe, Juventusi në ndeshjen e kaluar e ka mposhtur Manchester Unitedin me rezultat 1-0 në ‘Old Trafford’. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
marketin[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë