Loading…

Juventusi do të dërgojë ofertë për Depayn në ditët e ardhshme

  • 13/08/2022 | 15:11

Juventusi do të dërgojë ofertë për Depayn në ditët e ardhshme

Juventusi do të dërgojë ofertë për Memphis Depayn në ditët e ardhshme.


Skuadra nga Torino tashmë është dukshëm para në bisedime me sulmuesin.

Lajmin e konfirmon edhe Fabrizio Romano, sipas të cilit bisedimet janë në një stad të avancuar dhe marrëveshja nuk do të vonojë

Holandezi tashmë ka vendosur të largohet nga Barcelona për shkak të situatës që është duke kaluar klubi.

Ish-lojtari i Lyon pati probleme të vazhdueshme me lëndimet, diçka të cilën nuk arriti ta evitojë as gjatë kohës sa ishte në Barcelonë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë