Loading…

Juventusi e do me çdo kusht Pogban, gati të sakrifikojë edhe njërin nga dy yjet e skuadrës

  • 14/01/2020 | 19:31

Juventusi e do me çdo kusht Pogban, gati të sakrifikojë edhe njërin nga dy yjet e skuadrës

Për rikthimin e Paul Pogbas në Torino, Juventusi thuhet se është i gatshëm të sakrifikojë edhe njërin nga dy yjet e skuadrës, transmeton Gazeta Metro.


Që nga vera e vitit të kaluar, Paul Pogba vazhdon të jetë i lidhur me një rikthim te Juventusi, aty ku kishte kaluar katër vite, 2012/16.

‘Tuttosport’ raporton se kampionët italian janë të gatshëm të përfshijnë në marrëveshje edhe njërin nga Paul Dybala ose Adrien Rabiot.

Dybala ishte i lidhur me një kalim në ‘Old Trafford’ edhe në verën e vitit të kaluar, por që me ardhjen e Maurizio Sarrit gjërat ndryshunan

Kurse, Adrien Rabiot iu bashkua Juventusit këtë sezon nga Paris Saint-Germain me parametra zero./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë