Loading…

Juventusi kalon në epërsi, Dybala shënon një super gol

  • 30/06/2020 | 23:01

Juventusi kalon në epërsi, Dybala shënon një super gol

Skuadra e Juventusit ka arritur që ta shënoi golin e parë dhe të epërsisë në ndeshjen ndaj Genoas në Serie A, transmeton Gazeta Metro.


Në ‘Stadio Luigi Ferraris’, Genoa dhe Juventusi janë duke zhvilluar ndeshjen e vlefshme për javën e 29’të në kampionatin italian.

Mysafirët kanë arritur që të dalin të parët në epërsi 0-1, me golin e shënuar nga Paulo Dybala në minutën e 50’të.

/gazetametro.net/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë