Loading…

Juventusi mezi po pret ta heq qafe Arthurin, por Arsenali s’po reagon

  • 24/12/2021 | 11:49

Juventusi mezi po pret ta heq qafe Arthurin, por Arsenali s’po reagon

Arthur ka rënë në radarin e Arsenalit.


Mikel Arteta e dëshiron edhe një mesfushor me përvojë në skuadër dhe e ka identifikuar Arthurin e Juventusit si të duhurin.

Megjithatë, sipas mediave në Itali, Juventusi ende nuk ka marrë një telefonatë nga Topçinjtë.

Zonja e vjetër është e gatshme ta lërë të largohet lojtarin qoftë edhe në formë huazimi, sepse Arthur fiton 8.5 milionë euro neto në sezon, Ramsey mbi 10 milionë dhe përderisa s’po luajnë shumë, ata janë duke e rënduar arkën e italianëve.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë