Loading…

Juventusi përmbys rezultatin: Dybala shpërthen me dy super gola brenda 2 minutave

  • 22/10/2019 | 22:45

Juventusi përmbys rezultatin: Dybala shpërthen me dy super gola brenda 2 minutave

Skuadra e Juventusit ka arritur që ta përmbys rezultatin ndaj Lokomotiva Moskës në ndeshjen e Ligës së Kampionëve, transmeton Gazeta Metro.


Sulmuesi argjentians, Paulo Dybala, fillimisht arriti që të shënoi një super gol nga distanca në minutën e 77’të dhe ta barazoi rezultatin 1-1.

E vetëm pas dy minutave, Paulo Dybala, arriti që ta shënoi edhe golin e tij të dytë personal dhe të epërsisë për ‘Zonjën e Vjetër’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë