Loading…

Juventusi vetëm fitore kundër Malmos, formacionet

  • 08/12/2021 | 17:47

Juventusi vetëm fitore kundër Malmos, formacionet

Juventusi pret sonte në Allianz të Torinos skuadrën kampione të Suedisë Malmon

Bardhezinjtë do të hynë në këtë ndeshje vetëm për fitore, pasi që vetëm kështu do të mund të kenë shpresa për një kalim në vend të parë në Grupin H të Ligës së Kampionëve.

Por, kjo do të mund të ndodh vetëm nëse Chelsea dështon për të fituar sonte kundër Zenitit në Petersburg të Rusisë.

Nga fillimi Allegri sot në sulm ka startuar me: Dybala dhe Kean.

Formacionet zyrtare:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë